Ďakujeme, že ste zavítali na stránku našej Súkromnej základnej umeleckej školy Quo vadis.
Sme škola, ktorej cieľom je rozvíjať u detí lásku k umeniu v akejkoľvek podobe. Ctíme si tradície a zároveň sme otvorení aj novým umeleckým smerom.
V súčasnosti ponúkame umelecké vzdelávanie detí v hudobnom, tanečnom,výtvarnom a literárno-dramatickom odbore a tiež štúdium pre dospelých. Pod hlavičkou našej školy vznikol a pracuje aj Detský folklórny súbor Rozmarínček z Pliešoviec.
Pravidelne organizujeme triedne a školské koncerty a naši žiaci majú možnosť prezentovať sa na rôznych prehliadkach, súťažiach a vystúpeniach. Veríme, že z nich vyrastú ľudia, ktorí umeniu rozumejú a majú ho radi.

Jaroslav Uhrin  DiS. Art, riaditeľ SZUŠ QUO VADIS

"Snaha vychovávať deti tak, aby si vo svete našli svoje miesto, boli užitočné a zároveň sa tešili zo života, je stará ako ľudstvo samo...Jedným zo spôsobov, ako formovať detskú osobnosť je viesť ich k láske k umeniu. V ZUŠ Quo vadis sa snažíme o to, aby deti spoznali umenie vo všetkých jeho formách, či už je to hudba, tanec, literárno-dramatické umenie alebo výtvarné techniky. Snahou našich pedagógov je prebudiť u detí o tieto umelecké odbory prirodzený záujem, podporiť a rozvinúť ich talent, ale najmä učiť tak, aby sa deti k nám do ZUŠ-ky tešili. Aby na hodinách cvičili a posúvali sa ďalej nie preto, že musia, ale preto, že chcú. Aby ich vybraný umelecký smer bavil a napĺňal. Aby ich robil šťastnými. To je to, čo chceme ponúknuť Vašim deťom. To je dobrá škola."

KONTAKT

Adresa: I. KRASKU 7, 96001 ZVOLEN

Mail: quovadis.zv@gmail.com

Tel: 00421 45 536 68 47

Mob: 00421 911 867 844

  • Facebook

 Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu ! 

 www.skolyquovadis.com copyright © 2015 Quo Vadis | ilustrácie (c) 2013 Mgr. Veronika Vidholdová

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now