top of page
  • SZUŠ a SCVČ

Výuka v ZUŠ a CVČ Quo vadis počas pandémie - informácie pre rodičov a žiakov


Vážení rodičia, milí žiaci! V prvom rade dúfame, že ste všetci zdraví, lebo to je teraz to najdôležitejšie...Chápeme,že pandémia koronavírusu má veľký dopad na naše životy - znemožnila nám stretávať sa s našimi blízkymi a kamarátmi, zavrela nám školy, prerušila tréningy... Tak ako iné školy, aj my sa snažíme urobiť pre našich žiakov maximum aj v tejto situácii a veríme, že to spoločne - ako tím detí, učiteľov, trénerov a rodičov zvládneme. Ako teda budeme pokračovať?

Výuka v ZUŠ Quo vadis bude prebiehať dištančnou formou, žiaci budú od našich pedagógov dostávať podklady na jednotlivé hodiny mailom, kontrola a konzultácie s jednotlivými pedagógmi prebehnú telefonicky a on-line formou.

Taktiež CVČ Quo vadis vypracovalo alternatívnu ponuku záujmovej činnosti školského zariadenia. Ponuku aktivít na jar a leto 2020 nájdete TU.

Našim cieľom je, aby deti aj v tejto situácii mali možnosť rozvíjať svoj talent a motivovať ich, aby svoj voľný čas trávili aktívne a zmysluplne. Veríme, že vás nesklameme. Váš tím škôl Quo vadis

NAPOSLEDY PRIDANÉ
HĽADAJ PODĽA
bottom of page