• SZUŠ

Prezentácia školy úžitkového výtvarníctva z Kremnice

Prezentácia umožní našim žiakom spoznať používané materiály a techniky v umeleckých remeslách na škole. Okrem ukážok prác žiakov školy, budú interaktívnou formou prezentované práce z oblasti spracovania kovov, designu či tvorby hračiek. Naši žiaci budú mať možnosť naživo si vyskúšať napríklad rôzne rytecké techniky, prípadne techniky plastického charakteru a podobne. Tešíme sa na zaujímavé popoludnie:-)

1 view
NAPOSLEDY PRIDANÉ
HĽADAJ PODĽA

KONTAKT

Adresa: I. KRASKU 7, 960 01 ZVOLEN

Mail: quovadis.zv@gmail.com

Tel: 045 536 68 47

Mob: 0911 867 844

  • Facebook

 Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu ! 

 www.skolyquovadis.com copyright © 2015 Quo Vadis | ilustrácie (c) 2013 Mgr. Veronika Vidholdová

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now