Fotogaléria 201 8/2019

 

Viac fotografií z podujatí nájdete na
  • Wix Facebook page
Živý Betlehem 2019 - Pliešovce

Deti z nášho DFS Rozmarínček A FS Rozmarín vo vianočnom predstavení Živý Betlehem, ktoré ste si mohli vychutnať 20. decembra v DK Pliešovce. Veríme, že sa vám krásny vianočný príbeh v našom podaní páčil. 

Vianočný koncert 2019 - Zvolen

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa na príprave koncertu podieľali - deťom, pedagógom a tiež vám-rodičom, ktorí ste deti prišli podporiť a pomohli im prekonať trému. Ďakujeme aj za poskytnutie krásnych priestorov Starej radnice, ktorá dôstojne dotvorila kulisu nášho vianočného koncertu. Veríme, že vám deti urobili radosť a spríjemnili vám pokojný čas adventný...

Halloween na ľade 2019

SCVČ Quo vadis v spolupráci s HKM Zvolen pripravilo pre deti a rodičov 28.10.2019 na Zimnom štadióne vo Zvolene halloweenske korčuľovanie. Vyhlasovala sa súťaž o najstrašidelnejšiu masku, užili sme si vystúpenie korčuliarov z Krasokorčuliarskeho klubu Zvolen a zabavili sa na športových  súťažiach. Veľmi sa tešíme, že naše podujatie podporili aj skvelí hokejisti "A" tímu HKM Zvolen - Rastislav Špirko, Patrik Halama, Jakub Kolenič a Marco Halama. Veríme, že stretnutie s nimi bolo pre deti obrovský zážitok!

Denné letné tábory 2019

Ďakujeme rodičom, že si pre svoje ratolesti vybrali práve naše tábory, veľmi si to vážime. Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí nám s ich realizáciou  pomáhali: Škola korčuľovania Freestyle, Plavecká akadémia Beruška, Karate klub URAKEN a Hotelu Tenis vo Zvolene. Decká, veľmi sa tešíme z toho, ako ste zvládali každý jeden deň, že ste si v tímoch pomáhali, že ste rešpektovali svojich kapitánov a vedúcich tímu a že ste vždy hrali férovo.

Všetky fotky nájdete v albumoch na našej FB stránke: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=albums

Zvolenské športové korzo 2019 

SCVČ Quo vadis sa aj tohto roku zúčastnilo populárneho Zvolenského korza, a to prostredníctvom krúžkov: Karate klub Uraken, tanečná škola WANTED a tenisový krúžok a hokejistov z HKM Zvolen. Športu zdar! :-) Fotografie z podujatia už tradične nájdete vo FB albumoch školy: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2466128063454440

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2467885596612020

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2469795243087722

Benefičný futbalový turnaj 2019

Už tretí rok sme mali tú česť zúčastniť sa v rámci sprievodných aktivít Benefičného futbalového turnaja, ktorého výťažok ide na podporu Neonatologickej klinky SZU v FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici.Tohtoročné sprievodné podujatia boli fantastické - záchranárske psíky, kynologický klub Lovely Dog, folkloristi zo Zorničky, naša športová dráha, maľovanie na tvár, štvorkolky, skákací hrad, tombola...A hoci túto krásnu akciu prerušila búrka a prudký dážď, veríme, že sa vám turnaj páčil a že sa stretneme aj na budúci rok a spoločne podporíme dobrú vec!

Guláš párty so psíkami 2019

Úžasní havkáči, milí ľudia a fantastický guláš - čo viac sme si mohli priať? Ďakujeme všetkým, ktorí sa na akcii podieľali a veríme, že ďalší ročník bude rovnako skvelý ako bol tento. 

Všetky fotografie nájdete tu:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2464621486938431

Záverečný koncert žiakov ZUŠ 2019 vo Zvolene

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na príprave Záverečného koncertu našich žiakov podieľali - deťom, pedagógom a samozrejme vám-rodičom. Ďakujeme aj mestu Zvolen za poskytnutie krásnych priestorov Starej radnice a hercovi DJGT vo Zvolene Danielovi Výrostkovi za to, že nám predstavenie profesionálne odmoderoval. A hoci občas bolo počuť, že u detí zaúradovala tréma, veľmi oceňujeme, ako sa snažili ukázať, čo sa počas tohto školského roka naučili a ako napredujú. Vážime si to a podporujeme každého žiačika, ktorý sa hudbe a umeniu venuje a má ho rád.

MDD 2019

Kamaráti, veríme, že sa vám jazda vláčikom páčila a okrem krásneho slniečkového dňa ste si užili aj rozprávkové stanovištia a športovo-zábavné aktivity, ktoré sme si pre vás pripravili. Všetkým deťom želáme, aby ich láska, zdravie, šťastie a smiech sprevádzali celým detstvom. Tím škôl Quo vadis

Všetky fotečky z podujatia v našom FB albume:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2438705739530006

Kukulienka kuká 2019

V nedeľu 26. mája sa konal v poradí už 4. ročník detskej speváckej súťaže Kukulienka kuká Malí speváčikovia boli rozdelení do troch kategórií: MŠ 3-4 ročné deti, MŠ 5-6 ročné deti a ZŠ-1. stupeň. A hoci občas zaúradovala tréma, všetky "kukulienky" zvládli svoje vystúpenia na výbornú, čo ocenila nielen porota ale aj publikum svojim potleskom:-)

Fotografie z podujatia nájdete v albumu:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2429441717123075

Míľa pre mamu 2019

V sobotu 11. mája sa prvýkrát aj vo Zvolene konala Míľa pre mamu. Naša škola si pre drobcov pripravila tvorivé dielne, prírodovedné aktivity a nechýbala ani in-line Škola korčuľovania Freestyle. 403 registrovaných účastníkov je parádne číslo! Ďakujeme všetkým, ktorý prišli a tiež RC Svet rodiny a OC OKO za pozvanie a k Dňu matiek prajeme všetkým maminkám, nech sú šťastné, spokojné a ľúbené a to nielen v tento deň. 

Fotografie z podujatia nájdete na: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2401313769935870

Karneval na ľade 2019 s UNICEF

Máme za sebou ďalší ročník Karnevalu na ľade, tentokrát s podtitulom Deti sveta. Všetkým, ktorí ste prišli zo srdca ďakujeme - nielen preto, že ste si vybrali naše podujatie, ale najmä preto, že ste podporili dobrú vec... Ako iste viete, celý výťažok z karnevalu putoval organizácii UNICEF. Veríme, že rovnako ako my, aj vy máte dobrý pocit z toho, že okrem príjemne stráveného času s našimi deťmi sme spoločne pomohli tým, ktorí toľko šťastia v živote nemajú. Viac fotiek z podujatia nájdete na našom FB: https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2247489068651675

KONTAKT

Adresa: I. KRASKU 7, 96001 ZVOLEN

Mail: quovadis.zv@gmail.com

Tel: 00421 45 536 68 47

Mob: 00421 911 867 844

 Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu ! 

 www.skolyquovadis.com copyright © 2015 Quo Vadis | ilustrácie (c) 2013 Mgr. Veronika Vidholdová

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now