Fotogaléria 2019/2020

Viac fotografií z podujatí nájdete na 
  • Wix Facebook page
Živý Betlehem 2019 - Pliešovce

Deti z nášho DFS Rozmarínček A FS Rozmarín vo vianočnom predstavení Živý Betlehem, ktoré ste si mohli vychutnať 20. decembra v DK Pliešovce. Veríme, že sa vám krásny vianočný príbeh v našom podaní páčil. 

Vianočný koncert 2019 - Zvolen

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa na príprave koncertu podieľali - deťom, pedagógom a tiež vám-rodičom, ktorí ste deti prišli podporiť a pomohli im prekonať trému. Ďakujeme aj za poskytnutie krásnych priestorov Starej radnice, ktorá dôstojne dotvorila kulisu nášho vianočného koncertu. Veríme, že vám deti urobili radosť a spríjemnili vám pokojný čas adventný...

Záverečný koncert žiakov 2019, Zvolen

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na príprave Záverečného koncertu našich žiakov podieľali - deťom, pedagógom a samozrejme vám-rodičom. Ďakujeme aj mestu Zvolen za poskytnutie krásnych priestorov Starej radnice a hercovi DJGT vo Zvolene Danielovi Výrostkovi za to, že nám predstavenie profesionálne odmoderoval. A hoci občas bolo počuť, že u detí zaúradovala tréma, veľmi oceňujeme, ako sa snažili ukázať, čo sa počas tohto školského roka naučili a ako napredujú. Vážime si to a podporujeme každého žiačika, ktorý sa hudbe a umeniu venuje a má ho rád.

MDD 2019

Kamaráti, veríme, že sa vám jazda vláčikom páčila a okrem krásneho slniečkového dňa ste si užili aj rozprávkové stanovištia a športovo-zábavné aktivity, ktoré sme si pre vás pripravili. Všetkým deťom želáme, aby ich láska, zdravie, šťastie a smiech sprevádzali celým detstvom. Tím škôl Quo vadis

Všetky fotečky z podujatia v našom FB albume:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2438705739530006

Kukulienka kuká 2019

V nedeľu 26. mája sa konal v poradí už 4. ročník detskej speváckej súťaže Kukulienka kuká Malí speváčikovia boli rozdelení do troch kategórií: MŠ 3-4 ročné deti, MŠ 5-6 ročné deti a ZŠ-1. stupeň. A hoci občas zaúradovala tréma, všetky "kukulienky" zvládli svoje vystúpenia na výbornú, čo ocenila nielen porota ale aj publikum svojim potleskom:-)

Fotografie z podujatia nájdete v albumu:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2429441717123075

Míľa pre mamu 2019

V sobotu 11. mája sa prvýkrát aj vo Zvolene konala Míľa pre mamu. Naša škola si pre drobcov pripravila tvorivé dielne, prírodovedné aktivity a nechýbala ani in-line Škola korčuľovania Freestyle. 403 registrovaných účastníkov je parádne číslo! Ďakujeme všetkým, ktorý prišli a tiež RC Svet rodiny a OC OKO za pozvanie a k Dňu matiek prajeme všetkým maminkám, nech sú šťastné, spokojné a ľúbené a to nielen v tento deň. 

Fotografie z podujatia nájdete na: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2401313769935870