Fotogaléria 2019/2020

Halloween na ľade 2019
Viac fotografií z podujatí nájdete na
  • Wix Facebook page
Denné letné tábory 2020

Ďakujeme rodičom, že si pre svoje ratolesti vybrali práve naše tábory, veľmi si to vážime. Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí nám s ich realizáciou  pomáhali: Škola korčuľovania Freestyle, Plavecká akadémia Beruška, Karate klub URAKEN a Hotelu Tenis a Ice Arene vo Zvolene. Decká, veľmi sa tešíme z toho, ako ste zvládali každý jeden deň, že ste si v tímoch pomáhali, že ste rešpektovali svojich kapitánov a vedúcich tímu a že ste vždy hrali férovo.

Všetky fotky nájdete v albumoch na našej FB stránke: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=albums

Letná škola 2020 "Planéta zážitkov"

Na konci augusta sa naše CVČ Quo vadis v spolupráci so ŠZŠ vo Zvolene zapojilo do projektu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu "Letná škola" a pre deti z Krízového centra a deti zo sociálne znevýhodneného prostredia sme pripravili zaujímavé aktivity, ktoré boli súčasťou neformálneho a zážitkového spôsobu vzdelávania počas prázdnin. Sme radi, že naša "Planéta zážitkov", ako sme projekt nazvali, mala u detí a pedagógov veľmi priaznivý ohlas, čo nás nielen teší ale zároveň aj motivuje do ďalšej práce s deťmi a pre deti, ktoré to v živote nemajú ľahké...

Halloween na ľade 2019

SCVČ Quo vadis v spolupráci s HKM Zvolen pripravilo pre deti a rodičov 28.10.2019 na Zimnom štadióne vo Zvolene halloweenske korčuľovanie. Vyhlasovala sa súťaž o najstrašidelnejšiu masku, užili sme si vystúpenie korčuliarov z Krasokorčuliarskeho klubu Zvolen a zabavili sa na športových  súťažiach. Veľmi sa tešíme, že naše podujatie podporili aj skvelí hokejisti "A" tímu HKM Zvolen - Rastislav Špirko, Patrik Halama, Jakub Kolenič a Marco Halama. Veríme, že stretnutie s nimi bolo pre deti obrovský zážitok!

Zvolenské športové korzo 2019 

SCVČ Quo vadis sa aj tohto roku zúčastnilo populárneho Zvolenského korza, a to prostredníctvom krúžkov: Karate klub Uraken, tanečná škola WANTED a tenisový krúžok a hokejistov z HKM Zvolen. Športu zdar! :-) Fotografie z podujatia už tradične nájdete vo FB albumoch školy: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2466128063454440

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2467885596612020

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2469795243087722

Benefičný futbalový turnaj 2019

Už tretí rok sme mali tú česť zúčastniť sa v rámci sprievodných aktivít Benefičného futbalového turnaja, ktorého výťažok ide na podporu Neonatologickej klinky SZU v FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici.Tohtoročné sprievodné podujatia boli fantastické - záchranárske psíky, kynologický klub Lovely Dog, folkloristi zo Zorničky, naša športová dráha, maľovanie na tvár, štvorkolky, skákací hrad, tombola...A hoci túto krásnu akciu prerušila búrka a prudký dážď, veríme, že sa vám turnaj páčil a že sa stretneme aj na budúci rok a spoločne podporíme dobrú vec!

Guláš párty so psíkami 2019

Úžasní havkáči, milí ľudia a fantastický guláš - čo viac sme si mohli priať? Ďakujeme všetkým, ktorí sa na akcii podieľali a veríme, že ďalší ročník bude rovnako skvelý ako bol tento. 

Všetky fotografie nájdete tu:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2464621486938431

MDD 2019

Kamaráti, veríme, že sa vám jazda vláčikom páčila a okrem krásneho slniečkového dňa ste si užili aj rozprávkové stanovištia a športovo-zábavné aktivity, ktoré sme si pre vás pripravili. Všetkým deťom želáme, aby ich láska, zdravie, šťastie a smiech sprevádzali celým detstvom. Tím škôl Quo vadis

Všetky fotečky z podujatia v našom FB albume:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2438705739530006

Míľa pre mamu 2019

V sobotu 11. mája sa prvýkrát aj vo Zvolene konala Míľa pre mamu. Naša škola si pre drobcov pripravila tvorivé dielne, prírodovedné aktivity a nechýbala ani in-line Škola korčuľovania Freestyle. 403 registrovaných účastníkov je parádne číslo! Ďakujeme všetkým, ktorý prišli a tiež RC Svet rodiny a OC OKO za pozvanie a k Dňu matiek prajeme všetkým maminkám, nech sú šťastné, spokojné a ľúbené a to nielen v tento deň. 

Fotografie z podujatia nájdete na: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2401313769935870

Karneval na ľade 2019 s UNICEF

Máme za sebou ďalší ročník Karnevalu na ľade, tentokrát s podtitulom Deti sveta. Všetkým, ktorí ste prišli zo srdca ďakujeme - nielen preto, že ste si vybrali naše podujatie, ale najmä preto, že ste podporili dobrú vec... Ako iste viete, celý výťažok z karnevalu putoval organizácii UNICEF. Veríme, že rovnako ako my, aj vy máte dobrý pocit z toho, že okrem príjemne stráveného času s našimi deťmi sme spoločne pomohli tým, ktorí toľko šťastia v živote nemajú. Viac fotiek z podujatia nájdete na našom FB: https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2247489068651675