Fotogaléria 2019/2020

Viac fotografií z podujatí nájdete na
  • Wix Facebook page
Denné letné tábory 2021

Ďakujeme rodičom, že si pre svoje ratolesti vybrali práve naše tábory, veľmi si to vážime. Ďakujeme všetkým našim partnerom, ktorí nám s ich realizáciou  pomáhali: Ministerstvo obrany SR, Škola korčuľovania Freestyle, Canisterapia Zvolen, Športový areál Hájik Lieskovec. Decká, veľmi sa tešíme z toho, ako ste zvládali každý jeden deň, že ste si v tímoch pomáhali, že ste rešpektovali svojich kapitánov a vedúcich tímu a že ste vždy hrali férovo.

Všetky fotky nájdete v albumoch na našej FB stránke: 

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=albums

Zvolenské športové korzo 2021 

V dôsledku pandémie Covid-19 boli roky 2020 a 2021 chudobné na podujatia a aktivity pre deti. Sme veľmi radi, že sa po zlepšení situácie podarilo zorganizovať aspoň niektoré z nich. SCVČ Quo vadis sa tohto roku zúčastnilo populárneho Zvolenského korza, a to prostredníctvom krúžkov: Karate klub Uraken, Škola korčuľovania Freestyle, tenisový krúžok a hokejistov z HKM Zvolen. Športu zdar! :-) Fotografie z podujatia už tradične nájdete vo FB albume školy: 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=skolyquovadis.sk&set=a.4302771613123400

Benefičný futbalový turnaj 2019

Už tretí rok sme mali tú česť zúčastniť sa v rámci sprievodných aktivít Benefičného futbalového turnaja, ktorého výťažok ide na podporu Neonatologickej klinky SZU v FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici.Tohtoročné sprievodné podujatia boli fantastické - záchranárske psíky, kynologický klub Lovely Dog, folkloristi zo Zorničky, naša športová dráha, maľovanie na tvár, štvorkolky, skákací hrad, tombola...A hoci túto krásnu akciu prerušila búrka a prudký dážď, veríme, že sa vám turnaj páčil a že sa stretneme aj na budúci rok a spoločne podporíme dobrú vec!

Guláš párty so psíkami 2019

Úžasní havkáči, milí ľudia a fantastický guláš - čo viac sme si mohli priať? Ďakujeme všetkým, ktorí sa na akcii podieľali a veríme, že ďalší ročník bude rovnako skvelý ako bol tento. 

Všetky fotografie nájdete tu:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2464621486938431

MDD 2019

Kamaráti, veríme, že sa vám jazda vláčikom páčila a okrem krásneho slniečkového dňa ste si užili aj rozprávkové stanovištia a športovo-zábavné aktivity, ktoré sme si pre vás pripravili. Všetkým deťom želáme, aby ich láska, zdravie, šťastie a smiech sprevádzali celým detstvom. Tím škôl Quo vadis

Všetky fotečky z podujatia v našom FB albume:

https://www.facebook.com/pg/skolyquovadis.sk/photos/?tab=album&album_id=2438705739530006